Репетиторо польської мови
 

 

Хочете вивчити польську мову? Він здається вам важким. Потрібен досвідчений репетитор. Спробуйте авторську програму Максима Сергійович. Всього за 21 урок ви отримаєте гідну базу польської мови рівня А1 / А2. Повністю опрацьовані підручники hurra po polsku і krok po kroku, вибрано тільки найкраще і потрібне, додані цікаві розмовні теми на закріплення матеріалу, більше 1000 потрібних і використовуваних слів. Максим Сергійович Яковлєв більше трьох років активно вивчав польську мову, завдяки чому зможе вам допомогти в правильній вимові і граматиці польської мови. Хоча на даний момент в компанії Сервіс-Безлім через безлічі бажаючих, не тільки він проводить тренінги польської мови, багато людей серед незалежних репетиторів вибирають саме його і готові чекати по кілька місяців для того, щоб пройти його авторський курс. Записатися в групу з вивчення польської мови для початківців з нуля до рівня А1, А2, Б1, Б2 з Максимом Сергійовичем на листопад місяць просто. Для цього потрібно зателефонувати: 0976190099 і під'їхати в офіси компанії для укладення договору на Курс польської мови для початківців.

Курс польської мови триває 21 годину, по 2-3 рази на тиждень. Вартість 2800 грн для груп на 4 особи, та 2499 грн для груп з 8-10 осіб. Відгуки про курси Сервіс-Безлім:

1) Курси Сервіс-Безлім Кривий Ріг на Піонері, вул.Січеславська,6


 
3)  Курси польської на Лермонтова,22 (Ц-М Ринок)

Крім якісних курсів польської мови у нас ви можете пройти курси англійської мови, курси оператора пк, курси швидкісного набору, комп'ютерні курси, курси дизайну і графіки. По закінченню курсів видається сертифікат завірений мокрою печаткою підприємства. На відміну від приватних репетиторів, ми працюємо офіційно, документи, що видаються нами документи приймаються в Польщі і центрі зайнятості міста і України.

Ми пропонуємо конкурентну ціну на курси іноземних мов, а саме 120/130 грн в груповому та онлайн форматі, а також 170/200 грн на індивідуальні курси польської мови, оператора пк, графіка.

0976190099

 

 

EN-PL-RU-UA »