Як вивчати польську мову, в групі чи індивідуально з репетитором?
Максиме Сергійовичу, підкажіть будь ласка який у вас досвід проведення тренінгів, курсів, консультацій? -Починаючи з 2006 року провадив професійну незалежну діяльність, в основному орієнтувався на проблеми молоді в незалежній Україні, провадив також  дослідження з вивчення ПК, 1С Бухгалтерія, розробка електронних підручників.  Проведенням тренінгів почав займатись з 2007 року на договірній основі, договорах підряду та трудових, […]
  1. Максиме Сергійовичу, підкажіть будь ласка який у вас досвід проведення тренінгів, курсів, консультацій?

   -Починаючи з 2006 року провадив професійну незалежну діяльність, в основному орієнтувався на проблеми молоді в незалежній Україні, провадив також  дослідження з вивчення ПК, 1С Бухгалтерія, розробка електронних підручників.  Проведенням тренінгів почав займатись з 2007 року на договірній основі, договорах підряду та трудових, безпосередньо польскою мовою займаюсь з 2018 року.

  2. Якій формі викладення інформації ви віддаєте перевагу?

   - Безпосередьно я ніколи не займався з репетиторами індивідуально, у зв’язку з тим, що в групі (на мій погляд), можна дізнатись набагато більше, кожний учасник групи розмірковує індивідуально, та може задати таке питання про яке ти навіть і не здогадувався.

  3. В чому переваги вивчення польської мови в групах та індивідуально?

   - На рахунок будь-яких занять в групах я вже відповів, а стосовно індивідуальних занять можу сказати, що інколи темп вивчення іноземних мов в групах не є прийнятним, часами тренер консультант може викладати достатньо швидко. і деякі слухачі можуть не сприйняти інформацію у відповідності до власних індивідуальних властивостей мозку.

  4.  Як провадяться тренінги з іноземних мов в компанії ТОВ"Сервіс-Безлім"?

   - Ми провадимо тренінги з польської та англійської мови, наразі інших мов поки що в нас немає, Як провадимо? В залежності від навантаженості проводимо курс польської, англійської мови в групах. індивідуально, та дистанційно онлайн індивідуально і в групах. Двері нашого центру відкриті для всіх бажаючих вивчати іноземні мови, а також для тих хто бажає навчати людей іноземним мовам, тобто для репетиторів, самозайнятих осіб й інших осіб, що мають досвід викладацької діяльності.

  5. Для людей то зрозуміло, а як ви співпрацюєте з репетиторами? З ФОПами ми укладаємо звичайні угоди на надання послуг, всі інші хто бажає, можуть брати  в оренду в нас приміщення, або частини приміщень по місту Кривому Рогу, в оренду або суборенду, погодинно або помісячно. В свою чергу ми радимо усім репетиторам реєструватись офіційно, сплачувати податки та приєднуватись до нас на взаємовигідних умовах.

Дякуємо за приділений час , та ґрунтовні відповіді, з Вами був центр опитувань Mix-Siz

Добавить комментарий

EN-PL-RU-UA »